Contact

15 mei 2024

Contactgegevens
Bezoekadres Postadres Algemeen Bedrijfsgegevens

Stationsplein 1
3818 LE Amersfoort
Nederland

Route

Postbus 502
3800 AM Amersfoort
Nederland

T +31 33 484 08 40
info@slo.nl
www.slo.nl

Facturen en vragen over
facturatie: administratie@slo.nl

KvK Oost Nederland: 06085916
BTW-nummer: NL003658168B01

Over de website

Wij actualiseren de website constant. Kun je informatie niet vinden of heb je een opmerking? Laat het weten via webmaster@slo.nl.

Persvoorlichting

Ben je van de media en heb je vragen? Onze woordvoerders staan je graag te woord.

  • Over de actualisatie examenprogramma’s en kerndoelen: Tara Wierda, 06 43 44 43 20, t.wierda@slo.nl.
  • Over basisvaardigheden, vmbo en praktijkgerichte programma’s: Lynette Reinders, 06 18 64 59 43 of l.reinders@slo.nl
  • Overige vragen: Anouk-Aimée Lilipaly, 06 41 26 91 74 of a.lilipaly@slo.nl.

Directie en management

Contactgegevens
Directie
Jindra Divis voorzitter van het bestuur directie@slo.nl
Sanne Tromp directeur kennis en innovatie/lid van het bestuur directie@slo.nl
Pauline Poland directiesecretaris directie@slo.nl
Natascha Linssen directiesecretaris directie@slo.nl
Annemieke Kamphorst directiesecretaresse a.kamphorst@slo.nl 033 484 02 12
Primair onderwijs
secretariaat po@slo.nl 033 484 02 46
Voortgezet onderwijs
Willem Rosier manager VO
secretariaat vo@slo.nl 033 484 03 39
Advies & onderzoek
Mark Gellevij manager A&O
secretariaat onderzoekadvies@slo.nl 033 484 03 30
Communicatie
Maike Heunks manager communicatie m.heunks@slo.nl 033 484 06 96
Bedrijfsvoering
Adinda Liebeton manager bedrijfsvoering
secretariaat b.kuiphuis@slo.nl 033 484 04 06