Contact

8 oktober 2020

SLO is verhuisd

Per 1 juli 2020 zijn de onderstaande contactgegevens van toepassing. De locaties in Enschede en Utrecht vervallen per die datum.

Contactgegevens
Bezoekadres Postadres Algemeen Bedrijfsgegevens

Stationsplein 15
3818 LE Amersfoort
Nederland

Route

Postbus 502
3800 AM Amersfoort
Nederland

T +31 (033) 484 0840
info@slo.nl
www.slo.nl

KvK Oost Nederland: 06085916
BTW-nummer: NL003658168B01

Over de website

Wij actualiseren de website constant. Kun je informatie niet vinden of heb je een opmerking? Laat het weten via webmaster@slo.nl.

Persvoorlichting

Voor persvragen kun je contact opnemen met onze persvoorlichter Marcia Joosen, 033 4840234 of m.joosen@slo.nl.

Contactgegevens directie en management

Directie
Jindra Divis algemeen directeur/voorzitter directie j.divis@slo.nl
Sanne Tromp directeur innovatie/vice-voorzitter directie s.tromp@slo.nl
Annemieke Kamphorst directiesecretaresse a.kamphorst@slo.nl 033 4840 212
Primair onderwijs
Monique van der Hoeven manager m.vanderhoeven@slo.nl
secretariaat po@slo.nl 033 4840 246
Voortgezet onderwijs
Willem Rosier manager w.rosier@slo.nl
secretariaat vo@slo.nl 033 4840 426
Advies & onderzoek
Sanne Tromp directeur innovatie/vice-voorzitter directie s.tromp@slo.nl
secretariaat onderzoekadvies@slo.nl 033 4840 330
Communicatie
Marcia Joosen manager communicatie m.joosen@slo.nl 033 4840 234
Bedrijfsvoering
Bernadette Korte manager bedrijfsvoering b.korte@slo.nl 033 4840 411

Raad van Toezicht

Vanaf 1 maart 2018 bestaat de Raad van Toezicht uit:

  • mr. A.C. (Ton) Wallast (voorzitter)
  • E. (Erika) Diender-van Dijk MCM
  • dr. A. (Arno) Geurtsen
  • prof. dr. W.M.G. (Wim) Jochems
  • drs. J.H. (John) van der Vegt (vice-voorzitter)
  • prof. dr. M.L.L. (Monique) Volman