Nieuws
verfijn de resultaten
Overzichtspagina met nieuwsberichten van SLO.
Je kunt het resultaat filteren via de menu's.
Zoeken in de index
In het najaar van 2026 organiseert SLO meerdere uitgeversbijeenkomsten over de nieuwe examenprogramma’s die vanaf september beschikbaar zijn.
In september start een nieuwe groep scholen met het beproeven van conceptexamenprogramma's in de bovenbouw van vmbo, havo en vwo.
Na twee jaar ontwikkelen rondden de vakvernieuwingscommissies bewegen en sport, kunst en cultuur en mens en maatschappij hun werk af.
Een groepje leerlingen uit het voortgezet speciaal onderwijs kwam woensdag bij ons op bezoek om te vertellen wat zij belangrijk vinden om te leren.
Curriculumontwikkelaars Jocelijn en Nellianne geven antwoord op veelgestelde vragen over de nieuwe kerndoelen en examenprogramma’s Nederlands.
SLO zoekt leerlingen om met ons in gesprek te gaan over de vakvernieuwing van maatschappijkunde, maatschappijwetenschappen en informatica.
Op negen verschillende slotdagen kwamen leraren en schoolleiders nog één keer bij elkaar en deelden ze hun ervaringen uit de fase van beproeven.
Onderwijsprofessionals en curriculumontwikkelaars gingen in gesprek tijdens de eerste bijeenkomst van de klankbordgroepen voor de leerlijnen van zeven leergebieden.
Tijdens drie consultatiebijeenkomsten gingen leraren, taal- en rekencoördinatoren, intern begeleiders en kwaliteitscoördinatoren met ons in gesprek over de bruikbaarheid van de conceptleerlijnen Nederlands en rekenen en wiskunde.
De nieuwe kerndoelen zijn er. Daarmee breekt een nieuwe fase aan: de vertaling van de doelen naar het curriculum op jouw school.