test handreiking SE pgp
3 november 2025
Op deze pagina vind je de handreiking van het praktijkgerichte programma {naam invullen]. Het doel van deze handreiking is om scholen voorbeelden van praktische en realistische opdrachten en PTA's te geven. Zo zie je hoe een onderwijsprogramma ingevuld kan worden op basis van het examenprogramma.
Essentie van het programma [naam invullen]
Bekijk hier de volledige karakteristiek.
Verrijking handreiking
Deze handreiking is in ontwikkeling. Dit betekent dat er pagina’s worden vernieuwd en aangevuld met voorbeelden. Kom dus terug om op de hoogte te blijven.
[naam en icoon pgp ]

Mocht je vragen hebben of iets met ons willen delen, neem dan contact op via vmbo@slo.nl
agenda
nieuws
- Het curriculum verandert. Wat kun je wanneer verwachten?20 oktober 2025
- Geef jouw leerlingen een stem in het onderwijs van de toekomst!16 september 2025
- Start actualisatie examenprogramma’s informatica en maatschappijkunde en maatschappijwetenschappen!5 september 2025
- 137 scholen starten met beproeven conceptexamenprogramma’s en syllabi4 september 2025
- De conceptexamenprogramma’s natuurwetenschappelijke vakken en moderne vreemde talen - compact zijn gepubliceerd!3 maart 2025
relevante SLO-publicaties
- Conceptexamenprogramma Nederlandse taal en literatuur - versie 2 - vmbo-bb1 september 2025
- Conceptexamenprogramma Nederlandse taal en literatuur - versie 2 - vmbo-kb1 september 2025
- Conceptexamenprogramma Nederlandse taal en literatuur - versie 2 - vmbo-gl/tl1 september 2025
- Toelichtingsdocument conceptexamenprogramma Nederlandse taal en literatuur - versie 2 - vmbo, havo en vwo1 september 2025
- Conceptexamenprogramma Duitse taal en cultuur - versie 2 - vmbo-bb1 september 2025
