Contactpersonen
Directie
Divis, Jindra Algemeen directeur / voorzitter directie J.Divis@slo.nl 053 4840 217
Tromp, SanneDirecteur innovatie / vice-voorzitter directieS.Tromp@slo.nl053 4840 218
Bron, JacoBeleidsadviseurJaco.Bron@slo.nl053 4840 433
Benamirouche, Ria Directie-assistent R.Benamirouche@slo.nl 053 4840 206
Sectormanagers
Hoeven, Monique van der Manager primair onderwijs M.vanderHoeven@slo.nl 053 4840 309
Rosier, WillemManager voortgezet onderwijsW.Rosier@slo.nl053 4840 628
Hoofden ondersteunende afdelingen
Cate, Hans ten Hoofd Automatisering / facilitair H.tenCate@slo.nl 053 4840 622
Joosen, MarciaHoofd CommunicatieM.Joosen@slo.nl053 4840 234
Korte, Bernadette Hoofd P&O B.Korte@slo.nl 053 4840 411
Wiggers, Ellen Hoofd Financiën E.Wiggers@slo.nl 053 4840 394
Primair onderwijs
Hoeven, Monique van der Manager primair onderwijs M.vanderHoeven@slo.nl 053 4840 309
Besseler, Lucy
Managementassistent Primaironderwijs@slo.nl 053 4840 246
Berendsen, MarjoKunst & cultuurM.Berendsen@slo.nl053 4840 285
Berkel, Marco van Bewegingsonderwijs M.vanBerkel@slo.nl 053 4840 458
Graft, Marja van Natuur en techniek M.vanGraft@slo.nl 053 4840 271
Hoogeveen, Mariëtte Nederlands M.Hoogeveen@slo.nl 053 4840 457
Houkema, Desiree Hoogbegaafdheid D.Houkema@slo.nl 053 4840 228
Klein Tank, Martin Onderwijskundige M.Kleintank@slo.nl 053 4840 419
Koopmans, AnnettePassend onderwijsA.Koopmans@slo.nl053 4840 347
Kuipers, Lidy Leermiddelen L.Kuipers@slo.nl 053 4840 472
Laan, Annette van derCluster 3A.vanderLaan@slo.nl053 4840 357
Linde, Gäby van der Voor- en vroegschoolse educatie G.vanderLinde@slo.nl 053 4840 287
Lodeweges, José Leermiddelen J.Lodeweges@slo.nl 053 4840 244
Loenen, Sigrid Onderwijskundige, 21e eeuwse vaardigheden S.Loenen@slo.nl 053 4840 337
Noteboom, Anneke Rekenen/wiskunde A.Noteboom@slo.nl 053 4840 563
Pietersen, HansSchool en lpo, cluster 4,  vso arbeidstoeleidingH.Pietersen@slo.nl053 4840 214
Prenger, JoannekeNederlandsJ.Prenger@slo.nl053 4840 319
Rose, PatriciaEngelsP.Rose@slo.nl053 4840 274
Smit, JantienTaalJ.Smit@slo.nl053 4840 560
Steenbergen, Nora Hoogbegaafdheid N.Steenbergen@slo.nl 053 4840 225
Zanten, Marc vanRekenenM.vanZanten@slo.nl053 4840 318
Voortgezet onderwijs
Rosier, Willem Manager voortgezet onderwijs W.Rosier@slo.nl 053 4840 628
Abbenhuis, RobCoördinator vmbo bovenbouwR.Abbenhuis@slo.nl053 4840 604
Kremer, Mireille
Kuiphuis, Bianca
Stoffers, Lammie
Veltman, Evelien
Managementassistent Vo-onderbouw@slo.nl 053 4840 405
053 4840 406
053 4840 426
053 4840 339
Berkhof, Fransvmbo/mbo LeermiddelenF.Berkhof@slo.nl053 4840 249
Brouwer, BerendBewegingsonderwijsB.Brouwer@slo.nl053 4840 410
Duijker, Robvmbo/EconomieR.Duijker@slo.nl053 4840 462
Elzen, Marc denEconomie en M&OM.denElzen@slo.nl053 4840 310
Fasoglio, DanielaEngels, Duits, Chinees & MVTD.Fasoglio@slo.nl053 4840 610
Haandrikman, Marjoleinmbo/LoopbaanlerenM.Haandrikman@slo.nl053 4840 415
Hilten, Jan vanvmbo/TechniekJ.vanHilten@slo.nl053 4840 302
Jansma, Nynkembo/Talen, NT2N.Jansma@slo.nl053 4840 263
Kleijn, Emiel deScheikunde, OlympiadeE.deKleijn@slo.nl053 4840 307
Lanschot, Viola vanvmbo/Kunst, ZorgV.vanLanschot@slo.nl053 4840 314
Leeuw, Bart van der Nederlands B.vanderLeeuw@slo.nl 053 4840 334
Marsman, PascalKunst en cultuurP.Marsman@slo.nl053 4840 627
Meestringa, TheunNederlands, NT2T.Meestringa@slo.nl053 4840 359
Mossel, Ger van Sport en bewegen G.vanMossel@slo.nl 053 4840 407
Noordink, Han Aardrijkskunde, M&M H.Noordink@slo.nl 053 4840 258
Oorschot, Frederik Aardrijkskunde, M&M F.Oorschot@slo.nl 053 4840 254
Pennewaard, Liesbethmbo/Opleidingsplanner, MVTL.Pennewaard@slo.nl053 4840 632
Pieters, MaartenInvoering bèta-examenprogramma'sM.Pieters@slo.nl053 4840 364
Rodenboog, Maaike Biologie, verzorging, M&N M.Rodenboog@slo.nl 053 4840 373
Schippers, SimoneLeermiddelenS.Schippers@slo.nl053 4840 558
Schmidt, Victormbo/Rekenen-wiskundeV.Schmidt@slo.nl053 4840 363
Silfhout, GerdinekeNederlandsG.vanSilfhout@slo.nl053 4840 328
Spek, Wim Natuurkunde, Techniek, M&N W.Spek@slo.nl 053 4840 600
Sijbers, JeroenScheikundeJ.Sijbers@slo.nl053 4840 408
Taminiau, AngeKunst en cultuur, BiologieA.Taminiau@slo.nl053 4840 625
Tolboom, JosWiskundeJ.Tolboom@slo.nl053 4840 619
Trimbos, Bas Engels/MVT B.Trimbos@slo.nl 053 4840 320
Tuinen, Stefanie van Kunst en Cultuur S.vanTuinen@slo.nl 053 4840 316
Visser, AlderikGeschiedenisA.Visser@slo.nl053 4840 308
Volkering, ChristineLeermiddelenC.Volkering@slo.nl053 4840 403
Woldhuis, ErikNatuurkundeE.Woldhuis@slo.nl053 4840 401
Advies & onderzoek (A&O)
Tromp, SanneDirecteur innovatie / vice-voorzitter directieS.Tromp@slo.nl053 4840 218
Munters, Irma Managementassistent Onderzoekadvies@slo.nl 053 4840 330
Bron, Jeroen Burgerschap, sociale cohesie J.Bron@slo.nl 053 4840 606
Fisser, PetraICTP.Fisser@slo.nl053 4840 268
Folmer, Elvira Evaluatieonderzoek E.Folmer@slo.nl 053 4840 261
Kuiper, WilmadCurriculumontwikkeling en -evaluatieW.Kuiper@slo.nl053 4840 262
Nieveen, Nienke Evaluatieonderzoek, schoolontwikkeling N.Nieveen@slo.nl 053 4840 233
Strijker, Allard ICT A.Strijker@slo.nl 053 4840 267
Thijs, Annette Diversiteit, leerplankundige scholing A.Thijs@slo.nl 053 4840 266
Vorle, Ria van de Coördinerend projectleider R.vandeVorle@slo.nl 053 4840 438
Vries, Hans deOnderzoek, ICT en ToetsingH.deVries@slo.nl053 4840 630
Zocca, Marco ICT en Media M.Zocca@slo.nl 053 4840 634