Contactpersonen
Directie
Divis, Jindra Algemeen directeur / voorzitter directie J.Divis@slo.nl 053 4840 217
Tromp, SanneDirecteur innovatie / vice-voorzitter directieS.Tromp@slo.nl053 4840 218
Benamirouche, Ria Directie-assistent R.Benamirouche@slo.nl 053 4840 206
Managementteam
Hoeven, Monique van der Manager primair onderwijs M.vanderHoeven@slo.nl 053 4840 309
Joosen, MarciaManager CommunicatieM.Joosen@slo.nl053 4840 234
Korte, Bernadette Manager Bedrijfsvoering B.Korte@slo.nl 053 4840 411
Rosier, WillemManager voortgezet onderwijsW.Rosier@slo.nl053 4840 628
Bedrijfsvoering
Brouwer, HannekeTeamcoördinator HRH.Brouwer@slo.nl053 4840 432
Primair onderwijs
Besseler, Lucy
Managementassistent Primaironderwijs@slo.nl 053 4840 246
Bakker, AntonWereldoriënterende vakkenA.Bakker@slo.nl053 4840 272
Berendsen, MarjoKunst & cultuurM.Berendsen@slo.nl053 4840 285
Berkel, Marco van Bewegingsonderwijs M.vanBerkel@slo.nl 053 4840 458
Graft, Marja van Natuur en techniek M.vanGraft@slo.nl 053 4840 271
Hoogeveen, Mariëtte Nederlands M.Hoogeveen@slo.nl 053 4840 457
Klein Tank, Martin Onderwijskundige M.Kleintank@slo.nl 053 4840 419
Koopmans, AnnettePassend onderwijsA.Koopmans@slo.nl053 4840 347
Kuipers, Lidy Leermiddelen L.Kuipers@slo.nl 053 4840 472
Laan, Annette van derCluster 3A.vanderLaan@slo.nl053 4840 357
Linde, Gäby van der Voor- en vroegschoolse educatie G.vanderLinde@slo.nl 053 4840 287
Lodeweges, José Leermiddelen J.Lodeweges@slo.nl 053 4840 244
Loenen, Sigrid Onderwijskundige, 21e eeuwse vaardigheden S.Loenen@slo.nl 053 4840 337
Noteboom, Anneke Rekenen/wiskunde A.Noteboom@slo.nl 053 4840 563
Pietersen, HansSchool en lpo, cluster 4,  vso arbeidstoeleidingH.Pietersen@slo.nl053 4840 214
Prenger, JoannekeNederlandsJ.Prenger@slo.nl053 4840 319
Rose, PatriciaEngelsP.Rose@slo.nl053 4840 274
Sjoers, SuzanneRekenen/wiskundeS.Sjoers@slo.nl042 4840 565
Steenbergen, Nora Hoogbegaafdheid N.Steenbergen@slo.nl 053 4840 225
Vorle, Ria van deCoördinerend projectleiderR.VandeVorle@slo.nl053 4840 438
Zanten, Marc vanRekenenM.vanZanten@slo.nl053 4840 318
Zocca, MarcoDigitalisering curriculumM.Zocca@slo.nl053 4840 634
Voortgezet onderwijs
Abbenhuis, RobCoördinator vmbo bovenbouwR.Abbenhuis@slo.nl053 4840 604
Kremer, Mireille
Kuiphuis, Bianca
Stoffers, Lammie
Veltman, Evelien
Managementassistent Vo-onderbouw@slo.nl 053 4840 405
053 4840 406
053 4840 426
053 4840 339
Brandt, Riarekenen/wiskundeR.Brandt@slo.nl043 4840260
Bron, JeroenBurgerschap, sociale cohesieJ.Bron@slo.nl053 4840 606
Brouwer, BerendBewegingsonderwijsB.Brouwer@slo.nl053 4840 410
Duijker, Robvmbo/EconomieR.Duijker@slo.nl053 4840 462
Elzen, Marc denEconomie en M&OM.denElzen@slo.nl053 4840 310
Fasoglio, DanielaEngels, Duits, Chinees & MVTD.Fasoglio@slo.nl053 4840 610
Hilten, Jan vanvmbo/TechniekJ.vanHilten@slo.nl053 4840 302
Jansen, IngeNederlandsI.Jansen@slo.nl053 4840 294
Jansma, Nynkembo/Talen, NT2N.Jansma@slo.nl053 4840 263
Kleijn, Emiel deScheikunde, OlympiadeE.deKleijn@slo.nl053 4840 307
Lanschot, Viola vanvmbo/Kunst, ZorgV.vanLanschot@slo.nl053 4840 314
Leeuw, Bart van der Nederlands B.vanderLeeuw@slo.nl 053 4840 334
Marsman, PascalKunst en cultuurP.Marsman@slo.nl053 4840 627
Mossel, Ger van Sport en bewegen G.vanMossel@slo.nl 053 4840 407
Noordink, Han Aardrijkskunde, M&M H.Noordink@slo.nl 053 4840 258
Oorschot, Frederik Aardrijkskunde, M&M F.Oorschot@slo.nl 053 4840 254
Pennewaard, Liesbethmbo/Opleidingsplanner, MVTL.Pennewaard@slo.nl053 4840 632
Pieters, MaartenInvoering bèta-examenprogramma'sM.Pieters@slo.nl053 4840 364
Rodenboog, Maaike Biologie, verzorging, M&N M.Rodenboog@slo.nl 053 4840 373
Schmidt, Victormbo/Rekenen-wiskundeV.Schmidt@slo.nl053 4840 363
Silfhout, GerdinekeNederlandsG.vanSilfhout@slo.nl053 4840 328
Spek, Wim Natuurkunde, Techniek, M&N W.Spek@slo.nl 053 4840 600
Sijbers, JeroenScheikundeJ.Sijbers@slo.nl053 4840 408
Taminiau, AngeKunst en cultuur, BiologieA.Taminiau@slo.nl053 4840 625
Tolboom, JosWiskundeJ.Tolboom@slo.nl053 4840 619
Trimbos, Bas Engels/MVT B.Trimbos@slo.nl 053 4840 320
Tuinen, Stefanie van Kunst en Cultuur S.vanTuinen@slo.nl 053 4840 316
Visser, AlderikGeschiedenisA.Visser@slo.nl053 4840 308
Volkering, ChristineLeermiddelenC.Volkering@slo.nl053 4840 403
Warnar, MarloesPassend onderwijsM.Warnar@slo.nl
Woldhuis, ErikNatuurkundeE.Woldhuis@slo.nl053 4840 401
Advies & onderzoek (A&O)
Bron, JacoLeerplanontwikkelaar / Strategisch adviseur curriculumontwikkelingJaco.Bron@slo.nl053 4840 433
Munters, Irma Managementassistent Onderzoekadvies@slo.nl 053 4840 330
Fisser, PetraICTP.Fisser@slo.nl053 4840 268
Folmer, Elvira Evaluatieonderzoek E.Folmer@slo.nl 053 4840 261
Kuiper, WilmadCurriculumontwikkeling en -evaluatieW.Kuiper@slo.nl053 4840 262
Nieveen, Nienke Evaluatieonderzoek, schoolontwikkeling N.Nieveen@slo.nl 053 4840 233
Penning de Vries, BartAnalistB.Penningdevries@slo.nl053 4840 269
Strijker, Allard ICT A.Strijker@slo.nl 053 4840 267
Thijs, Annette Diversiteit, leerplankundige scholing A.Thijs@slo.nl 053 4840 266
Vries, Hans deOnderzoek, ICT en ToetsingH.deVries@slo.nl053 4840 630
Zocca, Marco ICT en Media M.Zocca@slo.nl 053 4840 634