Contact

 

Hoofdlocatie Enschede    Nevenlocatie Utrecht
Nieuw adres per 1-7-2017
Bezoekadres:
Piet Heinstraat 12
7511 JE Enschede

Postadres:
Postbus 2041
7500 CA Enschede

T: 053 4840 840
E: info@slo.nl

Routebeschrijving

Bezoekadres:
Aidadreef 4
3561 GE Utrecht

Routebeschrijving

 

Route hoofdlocatie Enschede

Eigen vervoer
Komende vanaf de A35 neemt u afslag 25, Enschede/Enschede-Zuid. Ga boven aan de afslag bij de stoplichten naar links (Zuiderval). Blijf de weg volgen tot aan de rotonde. Ga hier rechts (Haaksbergerstraat). Bij de volgende rotonde gaat u rechtdoor (Nijverheidstraat). Vervolg de weg, deze gaat over in de Piet Heinstraat. Net voor het stationsplein, in het een na laatste pand aan de rechterkant, is SLO gevestigd.

Parkeren
De dichtstbijzijnde parkeermogelijkheid vindt u in parkeergarage 'Stationsplein'.
Volg hiervoor (vanaf de invalswegen) de borden naar het station. Klik hier voor een overzicht van parkeerlocaties.

Openbaar vervoer
Vanaf de hoofduitgang van station Enschede Centraal steekt u het stationsplein over en loopt u de Piet Heinstraat in. In het tweede pand aan de linkerkant is SLO gevestigd.

dewolk_aangepast.jpg

 

Directie
drs. J. (Jindra) Divis, algemeen directeur/voorzitter directie, j.divis@slo.nl
drs. S. (Sanne) Tromp, directeur innovatie/vice-voorzitter directie, s.tromp@slo.nl
Secretariaat: M.S.A.A. (Ria) Benamirouche, 053 4840 206r.benamirouche@slo.nl

Primair onderwijs/Speciaal onderwijs
dr. A.B. (Berthold) van Leeuwen, manager, b.vanleeuwen@slo.nl
Secretariaat: 053 4840 664 / primaironderwijs@slo.nl

Voortgezet onderwijs
Onderbouw VO/VMBO bovenbouw
drs. M.M. (Monique) van der Hoeven, manager, m.vanderhoeven@slo.nl
Secretariaat: 053 4840 660 / vo-onderbouw@slo.nl

Tweede fase
drs. MIM W. (Willem) Rosier, manager, w.rosier@slo.nl
Secretariaat: 053 4840 661 / tweedefase@slo.nl

Onderzoek & Advies
prof. dr. W.A.J.M. (Wilmad) Kuiper, manager, w.kuiper@slo.nl
Secretariaat: 053 4840 330 / onderzoekadvies@slo.nl

Maatschappelijke Thema's
J.G. (Jeroen) Bron, coördinator Maatschappelijke Thema's, j.bron@slo.nl
Secretariaat: 053 4840 330 / onderzoekadvies@slo.nl

Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling
drs. A.F.M. (Nora) Steenbergen-Penterman, projectmanager, n.steenbergen@slo.nl,
(053) 4840 225

Communicatie
drs. M.W. (Marcia) Joosen, hoofd Communicatie, m.joosen@slo.nl,
(053) 4840 234